Voor een jonge onderneemster uit Winschoten mochten wij de meertalige webshop Verin Gellak ontwerpen en invullen. Dat deden wij in ons gebruiksvriendelijke beheersysteem HWCMS, zodat de mensen achter het bedrijf met gel polish deze eenvoudig zelf kunnen onderhouden.
Webshop in kwalitatief hoogwaardige nagelproducten
Verin Gellak is een nagellak die uithardt onder een UV-lamp. De glanzende lak is verkrijgbaar in veel verschillende kleuren, die je allemaal vindt op de website. Bestellen in de webshop gebeurt gebruiksvriendelijk (klanten kunnen een account aanmaken), snel en veilig. HWCMS zorgt er te allen tijde voor dat de veiligheid van persoons- en betalingsgegevens gewaarborgd blijft.
Neem een kijkje op de website van Verin Gellak via onderstaande button.
Meer informatie op: https://www.veringellak.com/
Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Portfolio.
Schrijf in je voor onze nieuwsbrief:
In een wereld die steeds internationaler wordt, is het hebben van een meertalige website geen luxe meer, maar een slimme, strategische keuze. Steeds vaker hanteren grote Nederlandse bedrijven Engels... lees verder »
Een website… iedereen weet wat het is. Maar wat komt er eigenlijk allemaal bij kijken? Een website is voor de meeste mensen iets heel normaals: je tikt een adres in en hop, hij verschijnt. Maar wat... lees verder »