Voor onze gewaardeerde opdrachtgevers Alex Feenstra (bekend van A.F. Security en Feenstra’s Friet) en Joyce Brink (Decobyjo) hebben wij de nieuwe website van de Eextahal in Scheemda gebouwd. De locatie, nu in hun beheer, biedt volop mogelijkheden: halverhuur voor basketbal, volleybal en badminton, het vieren van een verjaardag, trouwerij of vergadering in het Sportcafé, en heerlijke afhaalmaaltijden, vers in de keuken bereid.
We ontwikkelden een eigen agenda-module voor evenementen, en koppelden een externe reserveringsmodule voor de sporthal. Daarnaast verzorgden we mailaccounts, realiseerden een partnerlogo-carrousel en een veilig contact- en offerteformulier.
Alles draait op ons eigen HWCMS: snel, veilig en SEO-proof. Een website die laat zien hoe veelzijdig de Eextahal is, en dat bezoekers online net zo welkom zijn als op locatie.
Deze website bekijken
Ben je nieuwsgierig geworden naar de nieuwe Eextahal website? Bekijk de website hier!
Wil jij ook een website in ons eigen HWCMS? Neem vandaag nog vrijblijvend contact op voor de mogleijkheden en een prijsopgave!
Meer informatie op: https://www.eextahal.nl/
Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Portfolio.
Schrijf in je voor onze nieuwsbrief:
Misschien voelt het alsof je website nog best actueel is. Hij doet het toch gewoon? Maar online jaren tellen anders: een website van 10, 11 of 12 jaar oud is in internetland écht stokoud. Gelukkig... lees verder »
In een wereld die steeds internationaler wordt, is het hebben van een meertalige website geen luxe meer, maar een slimme, strategische keuze. Steeds vaker hanteren grote Nederlandse bedrijven Engels... lees verder »