Naast webdesigner is eigenaar van Hoogma Webdesign Leo Hoogma tevens bedenker en ontwikkelaar van Secusoft, een software speciaal gericht op de beveiligingsbranche waarmee je kunt rapporteren, factureren, plannen en meer. Inmiddels maken vele tevreden klanten gebruik van de software en is er ook vanuit het buitenland vraag naar Secusoft.
Om je doelgroep op gepaste wijze aan te spreken is het natuurlijk belangrijk een website te hebben in de taal van de bezoeker. Daarom hebben wij een Spaanstalige website gemaakt in HWCMS, speciaal voor veiligheidsprofessionals in Ecuador.
Zowel Leo als zijn vrouw zijn de Spaanse taal goed machtig, wat zeer van pas kwam bij het schrijven van teksten voor deze website. Heb jij ook (potentiële) klanten die je wilt bereiken middels een Spaanstalige website? Of zou je een website willen die in diverse talen getoond kan worden, zoals Run Winschoten? Ook dat is mogelijk met ons HWCMS-websitesysteem. Neem vrijblijvend contact met ons op via support@hoogmawebdesign.com.
Ons support team denkt graag met je mee en zal jouw als ondernemer altijd helpen zo goed mogelijk in te spelen op de behoefte van jouw doelgroep.
Bekijk de nieuwe, Spaanstalige website voor klanten van Secusoft in Ecuador op Secusoft.ec.
Meer informatie op: https://www.secusoft.ec/
Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Portfolio.
Schrijf in je voor onze nieuwsbrief:
Een website… iedereen weet wat het is. Maar wat komt er eigenlijk allemaal bij kijken? Een website is voor de meeste mensen iets heel normaals: je tikt een adres in en hop, hij verschijnt. Maar wat... lees verder »
Steeds vaker horen we het hier in Oost-Groningen: “Hebben zij óók al een website van HWCMS?” En ja, dat klopt! Want steeds meer lokale ondernemers ontdekken hoe eenvoudig, veilig en voordelig... lees verder »