Nette website met gebruiksvriendelijk beheersysteem
Voor de coöperatie Sterke Musea Groningen maakten wij een website in HWCMS, die door de coöperatie op eenvoudige en voordelige wijze zelf onderhouden kan worden. Wij verzorgen tevens de beveiliging middels SSL, en zorgen ervoor dat de website op verschillende apparaten goed wordt weergegeven.
Ben je nieuwsgierig geworden naar de website of naar het werk dat de coöperatie Sterke Musea Groningen doet? Neem dan eens een kijkje op de nieuwe website via de onderstaande knop.
Meer informatie op: https://www.sterkemusea.nl/
Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Portfolio.
Schrijf in je voor onze nieuwsbrief:
We hebben een nieuwe functie binnen ons custom websitebeheersysteem namelijk: het geautomatiseerd tonen van je mooiste Google reviews op jouw website! Hoe dat eruit ziet? Je ziet het bij Hoogma... lees verder »
Als specialist in webhosting, websites en e-mailbeveiliging bloggen wij bij Hoogma Webdesign regelmatig over vernuftige trucs van cybercriminelen die we voorbij zien komen. Deze keer waarschuwen we... lees verder »