Registreer je domeinnaam hier!

Roy's Special Tools, Dedemsvaart

Roy's Special Tools, Dedemsvaart Hoogma Webdesign Beerta

Meertalige webshop voor speciaal gereedschap
Voor Roy’s Special Tools uit Dedemsvaart hebben wij een krachtige en meertalige webshop ontwikkeld met ons eigen contentmanagementsysteem HWCMS. De webshop is volledig ingericht voor online verkoop en schaalbaarheid, met een duidelijke focus op gebruiksgemak en conversie.

Direct na de lancering kwamen de eerste bestellingen al binnen, wat aantoont dat de webshop optimaal functioneert en goed aansluit bij de doelgroep. Het assortiment bestaat uit hoogwaardig speciaal gereedschap voor de autobranche, overzichtelijk gepresenteerd en eenvoudig te beheren via HWCMS.

Dankzij de meertalige opzet is de webshop ook uitstekend geschikt voor internationale klanten. Producten, categorieën en content kunnen per taal worden beheerd, terwijl het beheer overzichtelijk en efficiënt blijft. Daarnaast is de webshop volledig responsive en daardoor perfect te gebruiken op desktop, tablet en smartphone.

Met deze HWCMS-webshop beschikt Roy’s Special Tools over een professionele, toekomstbestendige e-commerceoplossing die klaar is voor verdere groei en online marketing.

Meer informatie op: https://www.rstools.nl/

Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Portfolio.

Partner van:
  • Partner van Laposta  Hoogma Webdesign Beerta
  • Voys  Hoogma Webdesign Beerta
  • 24/7 Bestellen Beerta Hoogma Webdesign Beerta
  • Partner van Mollie  Hoogma Webdesign Beerta
  • Partner van ESET  Hoogma Webdesign Beerta
iDeal oplichting: zo blijf je veilig bij de overgang naar Wero - Hoogma Webdesign Beerta

iDeal oplichting: zo blijf je veilig bij de overgang naar Wero

Let op! Er gaat een nieuwe vorm van oplichting via iDeal rond. Met de overgang van iDeal naar Wero (het nieuwe Europese betaalsysteem) proberen criminelen jouw gegevens of geld te stelen. Hoogma... lees verder »

Is jouw website 10+ jaar oud? Tijd voor een frisse start (zonder gedoe!) - Hoogma Webdesign Beerta

Is jouw website 10+ jaar oud? Tijd voor een frisse start (zonder gedoe!)

Misschien voelt het alsof je website nog best actueel is. Hij doet het toch gewoon? Maar online jaren tellen anders: een website van 10, 11 of 12 jaar oud is in internetland écht stokoud. Gelukkig... lees verder »

Contact via Whatsapp

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.