Nieuwe pannenkoekenwebsite
Voor Pannenkoekenhuis d’Olle Smidse hebben we een nieuwe website gebouwd met ons content management system HWCMS. De website is gekoppeld aan de Google Reviews zodat de waardering in de zoekresultaten wordt weergegeven. Uiteraard is de website voorzien van alle beveiligingen en moderne technieken.
Meer informatie op: https://pannenkoekenhuis-groningen.nl/
Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Portfolio.
Schrijf in je voor onze nieuwsbrief:
We hebben een nieuwe functie binnen ons custom websitebeheersysteem namelijk: het geautomatiseerd tonen van je mooiste Google reviews op jouw website! Hoe dat eruit ziet? Je ziet het bij Hoogma... lees verder »
Als specialist in webhosting, websites en e-mailbeveiliging bloggen wij bij Hoogma Webdesign regelmatig over vernuftige trucs van cybercriminelen die we voorbij zien komen. Deze keer waarschuwen we... lees verder »