Registreer je domeinnaam hier!

Diyar Mangal, Groningen

Diyar Mangal, Groningen Hoogma Webdesign Beerta

Website met ons CMS
Voor het typische Turks restaurant Diyar Mangal hebben we een nieuwe website gebouwd. De website draait op ons eigen HWCMS-systeem. Hierdoor is de site betaalbaar zonder afbreuk te doen aan kwaliteit. De website bevat alle denkbare opties zoals een slider, fotoalbum, blogsysteem en een contactpagina met mailformulier en GoogleMaps.

Meer informatie op: https://www.diyarmangal.nl/

Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Portfolio.

Partner van:
  • Voys  Hoogma Webdesign Beerta
  • Partner van ESET  Hoogma Webdesign Beerta
  • 24/7 Bestellen Beerta Hoogma Webdesign Beerta
  • Partner van Laposta  Hoogma Webdesign Beerta
  • Partner van Mollie  Hoogma Webdesign Beerta
Nieuw in HWCMS: De mooiste aanbevelingen automatisch op je website - Hoogma Webdesign Beerta

Nieuw in HWCMS: De mooiste aanbevelingen automatisch op je website

We hebben een nieuwe functie binnen ons custom websitebeheersysteem namelijk: het geautomatiseerd tonen van je mooiste Google reviews op jouw website! Hoe dat eruit ziet? Je ziet het bij Hoogma... lees verder »

Cybercriminelen misbruiken Google Sites voor phishingaanvallen - Hoogma Webdesign Beerta

Cybercriminelen misbruiken Google Sites voor phishingaanvallen

Als specialist in webhosting, websites en e-mailbeveiliging bloggen wij bij Hoogma Webdesign regelmatig over vernuftige trucs van cybercriminelen die we voorbij zien komen. Deze keer waarschuwen we... lees verder »

Contact via Whatsapp

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.