Website in HWCMS en instellen van de mail
Voor beveiligingsbedrijf BMS Security in Badhoevedorp hebben wij een nette website gebouwd in HWCMS. Daarnaast hebben wij geholpen met het instellen van de mail via Google Cloud Exchange, waarbij je mooie gesynchroniseerde e-mailboxen hebt. Wij hebben zelf zeer goede ervaringen met het Google Cloud platform.
Daarnaast hebben wij geholpen met het aanpassen van de DNS-instellingen. Achter deze domeinnaam zaten een hoop ongebruikte en verstorende DNS-records, waardoor er afleverproblemen met de mail waren ontstaan. Dankzij onze jarenlange ervaring op het gebied van DNS-beheer, konden wij dit opnieuw instellen. De problemen waren daarmee direct verholpen.
Meer informatie op: https://bmssecurity.nl/
Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Portfolio.
Schrijf in je voor onze nieuwsbrief:
Als specialist in webhosting, websites en e-mailbeveiliging bloggen wij bij Hoogma Webdesign regelmatig over vernuftige trucs van cybercriminelen die we voorbij zien komen. Deze keer waarschuwen we... lees verder »
Iedere ondernemer kent het probleem: een inbox vol spam, phishing-mails en ongewenste reclame. Niet alleen vervelend, maar ook een gevaar voor je bedrijf. Een verkeerde klik kan leiden tot virussen,... lees verder »