Onderhoud en SEO
De bestaande Wordpress website van Hotel-Restaurant Victoria uit Winschoten hebben wij overgenomen. We verzorgen de domeinregistratie, de webhosting en het onderhoud van de website én de sociale media. Bovendien hebben we de gehele SEO onder onze hoede en zorgen we samen met Marketingbureau Bakker voor een betere vindbaarheid.
Meer informatie op: https://www.hotel-victoria.nl/
Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Portfolio.
Schrijf in je voor onze nieuwsbrief:
20 maart 2023 - We bloggen wel vaker om je te waarschuwen voor de praktijken van phishers, en benoemen dan vaak ook de nieuwe technieken die zijn uitgevonden en massaal worden ingezet om jou als internetgebruiker... lees verder »
16 februari 2023 - Als ondernemer in een dorp zoals Beerta kom je veel in contact met andere ondernemers. Je ziet elkaar niet alleen zakelijk, maar ook privé als je bijvoorbeeld een boodschap in het dorp doet of naar... lees verder »