Registreer je domeinnaam hier!

Gijsbear, Winschoten

Gijsbear, Winschoten Hoogma Webdesign Beerta

Gijsbear is een initiatief van Marjolein Keizer. Hiermee wordt aanstaande ouders één webshop geboden waar zij alle producten die nodig zijn voor de komst van hun baby kunnen kopen. Deze producten zijn met zorg geselecteerd, en uitvoerig getest door andere ouders om ervoor te zorgen dat alleen kwaliteitsproducten worden aangeboden.

Maatwerk in opmaak en stijl (CSS)
Deze website met webshop maakten wij in ons eigen websitebeheersysteem HWCMS. Er kwam tevens wat maatwerk in CSS aan te pas, aangezien de opmaak op sommige pagina's anders moest worden dan standaard mogelijk is in ons systeem. Dit deden wij uiteraard graag, en het resultaat is een verzorgde, rustige website waarbij de focus ligt op de producten.

Een webshop in HWCMS is eenvoudig te onderhouden. Je kunt hiermee tevens aan voorraadbeheer doen, en print pakbonnen en facturen gemakkelijk uit vanuit het beheersysteem. Wanneer je hulp nodig hebt of ergens niet zelf uitkomt, helpen wij van Hoogma Webdesign je graag.

Bekijk de website van Gijsbear hier:

Meer informatie op: https://www.gijsbear.com/

Wilt u nog meer zien? Ga dan naar de pagina Portfolio.

Partner van:
  • 24/7 Bestellen Beerta Hoogma Webdesign Beerta
  • Voys  Hoogma Webdesign Beerta
  • Partner van ESET  Hoogma Webdesign Beerta
  • Partner van Laposta  Hoogma Webdesign Beerta
  • Partner van Mollie  Hoogma Webdesign Beerta
Nieuw in HWCMS: De mooiste aanbevelingen automatisch op je website - Hoogma Webdesign Beerta

Nieuw in HWCMS: De mooiste aanbevelingen automatisch op je website

We hebben een nieuwe functie binnen ons custom websitebeheersysteem namelijk: het geautomatiseerd tonen van je mooiste Google reviews op jouw website! Hoe dat eruit ziet? Je ziet het bij Hoogma... lees verder »

Cybercriminelen misbruiken Google Sites voor phishingaanvallen - Hoogma Webdesign Beerta

Cybercriminelen misbruiken Google Sites voor phishingaanvallen

Als specialist in webhosting, websites en e-mailbeveiliging bloggen wij bij Hoogma Webdesign regelmatig over vernuftige trucs van cybercriminelen die we voorbij zien komen. Deze keer waarschuwen we... lees verder »

Contact via Whatsapp

Deze website werkt het beste als u de cookies voor social media en statistieken accepteert.